Dacia Duster

Dacia Duster to jedno z najciekawszych aut które zadebiutowały na rynku w minionym 2010 roku. Duster to Dacia powstała oczywiście we współpracy Dacii z Renault (dokładnie to w 1999 roku marka została wykupiona przez Renault z zamiarem utworzenia z niej Rumuńskiego centrum rozwoju samochodów w Europie Środkowej i Wschodniej) podobnie jak Logan – na którego płycie podłogowej powstał właśnie duster – lecz w odróżnieniu od tego ostatniego jest samochodem bardzo atrakcyjnie wyglądającym. O tym ciekawym aucie powstają już pierwsze strony hobbistyczne w moim odczuciu najciekawszą i najbardziej wartościową jest ta strona o Dacia Duster.

http://dacia-duster.audik.eu/

3 thoughts on “Dacia Duster”

    1. T4? hahhaha
      to dopiero pośmiewisko! kwadratowy VAN, weź się nie ośmieszaj, zobacz jak wygląda Duster a dopiero potem się wypowiadaj.
      U nas w firmie gdy dyrektor kupił dustera wszyscy myślieli że to znacznie droższe auto – dopiero gry sprawdziłem sam w necie dałem się przekonać że kosztuje mniej niż 100 000 zł. T4 jak widzę to myślę ze rumuńscy uchodźcy jadą na budowę… sorry bardzo ale auto o zupełnie innym image.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *