BMW E36

BMW E36 to BMW serii 3 z lat 90-tych a obecnie to bardzo ciekawy samochód na rynku samochodów używanych. Na rynku jest bardzo dużo samochodów w bardzo różnych wersjach silnikowych nie brak też jest bardzo różnych wersji nadwozia tj. compact, coupe, kabriolet, sedan i kombi. Tych samochodów na sprzedaż jest naprawdę bardzo dużo i każdy powinien coś znaleźć dla siebie. Najczęściej są sprzedawane z powodu nie aż tak niskich kosztów eksploatacji jakie zakładali ich właściciele gdy je kupowali lub chęci wymiany na nowszy model. Czasami jest to jeden i drugi powód.

Często możemy zakupić niezły egzemplarz lecz niestety wymagający włożenia paru tysięcy złotych na początek w bieżący serwis (hamulce, zawieszenie, układ kierowniczy). Samochód mimo upływu lat jest nadal bardzo atrakcyjny. Posiada dość bogate wyposażenie i oszczędne silniki z 4-rema zaworami na cylinder.

Wnętrze pojazdu mimo upływu wieku nadal wygląda dość nowocześnie. Niewiele rożni się od nowszego modelu. Kokpit pojazdu jest bardzo funkcjonalny, wszystkie przełączniki są bardzo ergonomiczne. Tapicerka ma dużą trwałość. Niestety często w fotelu kierowcy przy dużym przebiegu pojawiają się dziury po stronie bocznej oparcia. Świadczy to o dużym przebiegu samochodu. Jednak jeśli pojazd był prawidłowo eksploatowany to nie ma się czego obawiać po naprawie tego elementu szybko zakryjemy przebieg pojazdu i wiek w który prawie nikt nam nie uwierzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *