Peugeot 206 Plus

Jeśli widzisz na ulicy taki samochód a nie jesteś do końca na bierząco z ofertą Peugeota zastanawiasz się pewnie jaki to samochód? Nie jest to chyba 206 bo przecież nie posiada bardzo charakterystycznego przodu dlatego pojazdu więc jest to może 207? Również nie – wystarczy spojrzeć na tył pojazdu który wygląda prawie tak samo jak w 206. To auto to Peugeot 206+.

206+ jest produkowany od 2009 roku. Oczywiście auto bazuje na poprzedniku czyli 206. Gruntownie odświeżono przód pojazdu, zmieniono także trochę tył.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Peugeot 206 i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Peugeot 206 Plus

  1. Tomek pisze:

    Nie wiem jak waszym zdaniem ale moim zdaniem to nie pasuje zupełnie, lepiej wygląda zwykłe 206. Ten przód nie pasuje do tyłu, wygląda to jak przeróbka jakiegoś blacharza, linia zwykłej 206 jest płynna, ładna, wszystko pasuje a to jest jakieś skrzyżowanie nowego modelu ze starym. Mi się nie podoba i wolę zwykłe 206 po lifcie z nowymi lampami – ale nie tego dziwoląga.

    • Jurek pisze:

      a moim zdaniem całkiem fajnie wygląda, nie ładnie wyglądało 206 z nowszymi lampami ktore nie pasowaly do tego auta. 206 plus jest ok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *