Chevrolet z na autogaz za 1zł!

Chevrolet przygotował niebywałą promocję. Modele Spark LS+ 1.0, Cruze 5d LS+ 1.8, Cruze 4d LS+ 1.8, Orlando LS+ 1.8 można nabyć z instalacją LPG dopłacając jedynie 1 złoty przy zakupie!Dodatkowo promocja łączy się z promocją 4×25, więc najtańszym Sparkiem z LPG, radiem i klimatyzacją wyjeżdżamy z salonu za jedne 8320 zł!

Solidna instalacja gazowa i jazda za grosze!

Chevrolet w oferowanych modelach z instalacją na autogaz oferuje instalacje renomowanej firmy BRC.

2 thoughts on “Chevrolet z na autogaz za 1zł!”

  1. Nie dla nowych aut i nie dla wszystkich ASO, które biorą za byle pierdołę 1000 zł. Zapewne taka instalacja gazowa będzie za złotówkę, ale serwisowanie jej wyjdzie krocie. Ja sobie sprowadziłem Opla Astrę III z Niemiec z bogatym wyposażeniem za 25000 pln, założyłem instalację LPG w serwisie gdzie serwisuje ten samochód. Efekt? Po 2 latach na auto, które zresztą było kupowane ze znajomym mechanikiem, wydałem 2000 pln (mowa o serwisie paliwa nie uwzględniam). W nowym aucie często przegląd gwarancyjny kosztuje 1000 pln rocznie… o samej cenie nowych niewspomnę, bo za 25000 pln nie kupie żadnego nowego auta, chyba ze zaczna w PL sprzedawac Tata Nano, ale czy to jest auto?

  2. LPG jest ok pod warunkiem ze samochodem jezdzi ktos kto ma pojecie o samochodzie i autogazie. Ktos kto umie sprawdzic przewody i czy nie ulatnia sie gaz. Autogaz nie jest dla takiego kierowcy co umie samochod tylko zatankowac i nawet nie wie jak sie maske otwiera. Dla takiego czlowieka tylko nowy samochod max 3 letni i przebieg 50 000 km zeby nic powaznego nie moglo nawalic i obowiazkowa wizyta u mechanika raz na 3 miesiace, chyba ze samochod ma mase czujnika typu czujnik zuzycia oleju czy cisnienia w ogumieniu to mozne jezdzic raz na rok do mechanika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *