Chevrolet Aveo

Produkowany od 2011 roku Aveo został oznaczony symbolem T300. Pojazd przeszedł poważne zmiany wizualne w stosunku do poprzedniej wersji T200/T250, zarówno na zewnątrz jak i w środku, samochód w niczym nie przypomina poprzednika, którego korzenie sięgają początku XXI wieku.Auto występuje w dwóch wersjach nadwozia:

 • hatchback
 • sedan (z bardzo duży 502 litrowym bagażnikiem)

 

4 thoughts on “Chevrolet Aveo”

 1. Jak rodzicie mojej lasoni ze wsi kupili nowe Aveo (dla niej docelowo) jak rocznik wyprzedawali w salonie, to zaraz sąsiedzi zaczęli gadać ze zazdrości że moja kobieta się puszcza. Co za wstrętni ludzie, starczy kupić nowe auto a już ze zazdrości wieśniaki nie wiedzą co robić.

  1. No co Ty? Używane zamiast nowego? W życiu! Miałeś choć raz nowe auto. Nie sądzę… nie pisałbyś takich bredni. Jak poszukujesz czegoś lepszego niż Aveo choć dla 99% ludzi starczyłoby takie auto to kup sobie Cruze 1.4 T masz dużo mocy, elastyczność i dobre wyposażenie. Za 66 tysięcy masz już el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, system nawigacji, centralny zamek, radio, wspomaganie kierownicy, komputer, tapicerka welurowa, tempomat, czujnik deszczu, kierownica wielofunkcyjna i czujniki parkowania.
   Kupując używane A4 w pierwszym roku wydasz 10 tysięcy na naprawy a potem okaże się że i tak nie jest idealne i w kółko trzeba ładować kasę. Markowe auta dziś a kiedyś to już zupełnie nie to samo. Nawet blachy Audi robi gorsze! Dziesięciolatki już rdzewieją! Nawet te garażowane! Nie wiesz jakie są drogie wahacze w takim Audi. Wymiana wszystkich to tragedia finansowa.
   W czym jednak będzie lepsze takie używane A4 od Cruze? Aha, do Aveo go nie porównuj, bo każde A4, nawet stare B5 wyjdzie drożej niż nowe Aveo biorąc pod uwagę zużycie paliwa i naprawy!

 2. Aveo T250 to auto ubogie do granic możliwości. Audio na 2 głośnikach. Brak elektrycznej regulacji lusterek (nawet prawego!). Zawieszenie tylne strasznie twarde!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *